MÖBLER / Bord / Klaffbord 13061424
nr 1306 1424
Klaffbord
mahogny, sengustaviansk stil. Bredd: 109 cm. Djup: 51 + 2x29 cm. Höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:39:24
10/2 15:46:23
10/2 15:46:59